Odlewane statuetki, a zloty motoryzacyjne

Zloty i spoty motoryzacyjne są coraz powszechniejszymi wydarzeniami w naszym kraju. Coraz więcej tego typu imprez z prostych i lokalnych spotkań przeradza się w profesjonalne meetingi. W jaki sposób podkreślić range takiego wydarzenia? Oczywiście przygotowując odpowiednie nagrody i statuetki!

Już na samym początku trzeba wyraźnie zaznaczyć, że środki na odpowiednia oprawę w postaci medali, statuetek czy pucharów można zdobyć na różnorodne sposoby – począwszy od składek zlotowych, a skończywszy na wsparciu profesjonalnych podmiotów i sponsoring. Wbrew jednak pozorom, odlewane statuetki z indywidualną dedykacją zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych.

Przewaga statuetek?

Jaką jednak przewagę maja odlewane statuetki nad innymi formami nagród? Mamy dwie możliwości:
1) zdecydować się na gotowe odlewane statuetki i jedynie zlecić odpowiedni grawer na tabliczce znajdującej się najczęściej na cokole,
2) samemu zaprojektować kształt statuetki i zlecić jej wykonanie „od podstaw”. Co prawda tego typu rozwiązanie jest znacznie droższe, to jednak daje nam możliwość stworzenia statuetek idealnie dopasowanych do naszych potrzeb np. ze względu na charakterystykę konkurencji bądź tematykę danych zawodów.

Statuetki odlewane – gdzie zamówić?

Pomimo tego, że coraz więcej punktów stacjonarnych oferuje możliwość zakupu statuetek odlewanych i jednocześnie świadczy usługi grawerowania na tabliczkach „od ręki”, to znacznie większy wybór gotowych statuetek znajdziemy w Internecie. Sklepy internetowe nie są ograniczone powierzchnią wystawienniczą i są w stanie realizować znacznie większe i bardziej zróżnicowane zamówienia. Jednocześnie również za pośrednictwem internetu najłatwiej zlecić wykonanie stricte indywidualnych, odlewanych statuetek.

Statuetki odlewane – motoryzacja

Podsumowując, niezależnie od tego, jak duży ma być nasz motoryzacyjny zlot i jak wiele konkurencji sprawnościowych oraz konkurencji wizualnych chcemy przeprowadzić, odlewane statuetki są doskonałym pomysłem na nagrody – jest to co prawda nagroda, która spoczywać będzie na półce właściciela, ale jednocześnie przypominać mu będzie o danym wydarzeniu i jego aktywnym uczestnictwie. Odlewane statuetki znacznie bardziej rzucają się w oczy niż zwykłe medale czy puchary!

Artykuł powstał we współpracy ze Pucharowo.PL