Przenośne WC: jak zorganizować kilkudniowy festiwal muzyczny

wc toalety przenośne

Duże festiwale są bardzo pracochłonnym zajęciem. Trzeba zadbać o wiele kwestii organizacyjnych. Wydrukować ulotki, foldery, zaprosić wykonawcę i wynegocjować z nim gaże. Równie ważnym zajęciem jest zadbanie o przestrzeń, w której ludzie mogą załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Idealnym rozwiązaniem na takie okazje są przenośne WC.

Przenośnie wc idealne rozwiązanie

To bardzo wygodna opcja z kilku powodów. Po pierwsze nie musimy się za bardzo angażować, żeby zorganizować tego typu miejsce, a po drugie zapewnimy uczestnikom wydarzenia czyste i schludne ubikacje. Żeby załatwić przenośne WC, wystarczy skontaktować się z firmą, która dostarcza tego typu rozwiązania. Następnie należy ustalić wszelkie niezbędne kwestie. Ustalić ile osób może być na koncercie i ile dokładnie czasu będzie trwał event. Dodatkowo warto zastanowić się, czy lepszym wyjściem będzie zorganizowanie przenośnych WC, czy lepiej postawić na kontenery sanitarne wyposażone w umywalkę, prysznic, w których będzie się można odświeżyć. Jeśli wydarzenie potrwa kilka dni, może dobrze by było zapewnić przynajmniej kilka takich miejsc, bo nie wszyscy goście wrócą do domu. Niektórzy będą nocować. W końcu na festiwale przyjeżdżamy z odległych miejsc. Nieraz przemierzamy kilkaset kilometrów, by posłuchać swojego ulubionego wykonawcy.

Przenośnie wc, nowoczesne, czyste, schludne

Przenośne WC znacznie różnią się od tych dostarczanych jeszcze kilkanaście lat temu. Przede wszystkim są czyste i zadbane. Nie czuć w nich nieprzyjemnego zapachu, bo są odpowiednio zdezynfekowane, a także często stosuje się w nich neutralizator zapachu. Poza tym, są zrobione z bardzo stabilnych materiałów, dzięki czemu dobrze trzymają się podłoża i nie przewracają się. Jeśli chodzi o warunki, to nie odbiegają od tych, jakie mamy w domowych toaletach.